PROTIPOŽÁRNÍ UZÁVĚRY

  • Radek Pospíšil
  • Ostatní

Protipožární uzávěr je zařízení, které vzájemně odděluje jednotlivé požární úseky. Nejedná-li se o manuální uzávěr, ovládá se skrze řídicí jednotkou, která je napojena na EPS (Elektrická požární signalizace), popř. individuální snímače a hlásiče tepla/kouře.

Číst dál: PROTIPOŽÁRNÍ UZÁVĚRY

Otevíráte v Praze svařovnu? Bez odsávání se neobejdete

  • Radek Pospíšil
  • Ostatní

odsávání do svařovny

V současné době není vůbec jednoduchý otevřít si jakoukoliv průmyslovou dílnu. Jestliže jste se rozhodli pro svařovnu, protože máte spoustu zakázek, co se svařování týče, počítejte s tím, že potřebujete vhodné vybavení do prostor, kde se svařování bude uskutečňovat. Jednou z nedílných součástí je odsávání do svařovny, které má za úkol zajistit optimální hygienické podmínky na pracovišti. V následujících řádcích vám představíme nejen možná řešení, ale také specialistu, jenž se na realizaci odsávání zaměřuje.

Číst dál: Otevíráte v Praze svařovnu? Bez odsávání se neobejdete

Vymezovací sloupky nacházejí uplatnění i na pražském letišti

  • Radek Pospíšil
  • Ostatní

vymezovací sloupky

Stačí vkročit do letištní haly a hned spatříte několik specifických vlastností budovy. Objekt je rozdělen na několik pásem, přičemž mnohé prostory jsou ohraničené takzvanými vymezovacími sloupky. Povšimněte si, že nejen na tom letišti v našem hlavním městě, ale i ostatních letištích kdekoliv ve světě se používají vymezovací sloupky. Právě ty vám ukazují, jak máte stát v řadě, kam už nemůžete vkročit a podobně.

Číst dál: Vymezovací sloupky nacházejí uplatnění i na pražském letišti

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4