Vymezovací sloupky nacházejí uplatnění i na pražském letišti

  • Radek Pospíšil
  • Ostatní

vymezovací sloupky

Stačí vkročit do letištní haly a hned spatříte několik specifických vlastností budovy. Objekt je rozdělen na několik pásem, přičemž mnohé prostory jsou ohraničené takzvanými vymezovacími sloupky. Povšimněte si, že nejen na tom letišti v našem hlavním městě, ale i ostatních letištích kdekoliv ve světě se používají vymezovací sloupky. Právě ty vám ukazují, jak máte stát v řadě, kam už nemůžete vkročit a podobně.

Vymezovací sloupky mají vskutku široké uplatnění. Kromě letištních hal se hodí také do divadel, muzeí, hotelů, na úřady i do firemních prostor. V podstatě nezáleží na tom, kde je máte, protože vždy splní svou funkci dokonale.

EXPOINT jako přední dodavatel vymezovacích sloupků

V dané oblasti působí hned několik společností, ovšem ne všechny mají tak široké portfolio produktů jako EXPOINT. Vybrat si můžete z pestré škály barev, konstrukcí i rozměrů. Stejně tak vás potěší rychlé dodání, neboť společnost se snaží expedovat objednávky co nejrychleji, a to i v případě, že si objednáte více než 100 kusů.

Vymezovací sloupky disponují i navíjecími pásy, které je možné potisknout jakýmkoliv textem, například „nevstupovat“ a podobně. EXPOINT se o potisk těchto pásků také postará. V neposlední řadě vás potěší, že vám nabídne individuální cenu na míru.

Jak vymezovací sloupky objednat?

Jestliže potřebujete vymezovací sloupky, podívejte se na webovou stránku https://www.expoint.cz/zahrazovacisloupkyspasem/, kde najdete kompletní nabídku. Objednat si je můžete buď přímo přes danou webovou stránku, nebo firmu kontaktovat skrze e-mail či telefonicky. To už záleží pouze na vás, jakou formu preferujete.  

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4