Otevíráte v Praze svařovnu? Bez odsávání se neobejdete

  • Radek Pospíšil
  • Ostatní

odsávání do svařovny

V současné době není vůbec jednoduchý otevřít si jakoukoliv průmyslovou dílnu. Jestliže jste se rozhodli pro svařovnu, protože máte spoustu zakázek, co se svařování týče, počítejte s tím, že potřebujete vhodné vybavení do prostor, kde se svařování bude uskutečňovat. Jednou z nedílných součástí je odsávání do svařovny, které má za úkol zajistit optimální hygienické podmínky na pracovišti. V následujících řádcích vám představíme nejen možná řešení, ale také specialistu, jenž se na realizaci odsávání zaměřuje.

Lokální systém odsávání

Ideální je sáhnout po lokálním systému, pokud to však prostory dovolují. Jestliže máte pracoviště přizpůsobené tak, aby v něm mohly být umístěné i prvky, jako jsou odsávací rameny, zákryty a digestoře, lokální systém je jednoznačnou volbou. Důvod? Je účinnější než prostorové odsávání. Nicméně spousta pracovníků nevyužívá lokální odsávání efektivně, a potom ztrácí smysl.

Prostorové odsávání

Další alternativou je prostorové odsávání, které nachází uplatnění tam, kde lokální odsávání není možné. Zajišťuje optimální hygienické podmínky na pracovišti a kombinuje se zpravidla s odvětrávacím systémem.

Na koho se obrátit?

Současná průmyslová oblast je vskutku široká, přičemž narazíte na celou řadu výrobců. Jednou ze společností, která se na odsávání do svařovny specializuje, je TIGEMMA ENGINEERING. Nejprve podstoupíte konzultaci, v rámci které společně navrhnete optimální řešení. TIGEMMA ENGINEERING se snaží vždy vyhovět potřebám a požadavkům svých zákazníků, ale na druhou stranu, pokud se společnosti zdají nároky vysoké či neefektivní, tak apeluje na zavedení takového systému, který má opravdu smysl.

Jestliže tedy hledáte pravou ruku na řešení odsávání vašeho pracoviště, podívejte se na webovou stránku https://tigemma-engineering.cz/, kde najdete i kontaktní formulář.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4