Rozvod manželů a dělení podílu ve firmě: na koho se obrátit?

 převod podílu sro, vypořádání sjm obchodní podíl, zprostředkování prodeje firmy, sjm a podnikání, rozdíl mezi sjm a podílovým vlastnictvím, převod spoluvlastnického podílu do sjm, převod obchodního podílu v sjm, vypořádání sjm a obchodní podíl, předání firmy, rodinný holding, převzetí zaměstnanců novým zaměstnavatelem

Rozvod je proces, který málokdy přichází z pozitivní situace. Spousta negativních emocí a situací rozvodu často předchází a proto je důležité, abychom ochránili sebe a své okolí od jakékoliv formy traumatu. Na koho se obrátit, když procházíte rozvodem a zároveň se vypořádáváte s převodem podílu mezi manželi?

Číst dál: Rozvod manželů a dělení podílu ve firmě: na koho se obrátit?

Investice do dluhopisů: Vyplatí se, obligace mají své výhody

investice do dluhopisů

Pokud zkoušíte své štěstí v investičním světě, měli byste nejprve začít s méně rizikovými druhy. Velice oblíbené jsou investice do dluhopisů, a to hned z několika důvodů. Lákají především na slušný výnos, i když tedy je nezbytné dívat se na to, o jaké dluhopisy se jedná. Korporátní obligace jsou mnohem výnosnější než třeba státní dluhopisy, přitom laici by si mohli myslet, že je to právě naopak. V následujících řádcích vám prozradíme, na kolik vás takový dluhopis vyjde, kolik vám dokáže vynést a kde se na nabídku podívat.

Číst dál: Investice do dluhopisů: Vyplatí se, obligace mají své výhody

Podnikové informační systémy pro malé podniky

podnikové informační systémy

Podnikový informační systém (ERP) je software, který umožňuje firmám spravovat veškeré interní procesy jako například přidělování rozpočtu. Jejich funkce umožňují sledovat výkon napříč všemi odděleními. Díky těmto systémům mohou malé firmy jednoduše a přehledně uchovávat veškerá data. Podnikové informační systémy také pomáhají s automatizací práce, čímž přispívají k tomu, že mají zaměstnanci více času na svou práci. Jak ale vybrat ten správný?

Číst dál: Podnikové informační systémy pro malé podniky

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4