Rozvod manželů a dělení podílu ve firmě: na koho se obrátit?

 převod podílu sro, vypořádání sjm obchodní podíl, zprostředkování prodeje firmy, sjm a podnikání, rozdíl mezi sjm a podílovým vlastnictvím, převod spoluvlastnického podílu do sjm, převod obchodního podílu v sjm, vypořádání sjm a obchodní podíl, předání firmy, rodinný holding, převzetí zaměstnanců novým zaměstnavatelem

Rozvod je proces, který málokdy přichází z pozitivní situace. Spousta negativních emocí a situací rozvodu často předchází a proto je důležité, abychom ochránili sebe a své okolí od jakékoliv formy traumatu. Na koho se obrátit, když procházíte rozvodem a zároveň se vypořádáváte s převodem podílu mezi manželi?

 

Rodina/Přátelé

Zkrátka ti co jsou vám nejblíže a mohou poskytnout v tomto náročném období pomocnou ruku, či dobrou radu. Obklopovat se svou rodinou a dát si najevo, že máte dostatečně silný kolektiv, který vás podporuje je velmi důležité, obzvláště, pokud v následku rozvodu pociťujete problémy se svým sebevědomím.

 

Terapeut/Psycholog

Pokud již nemáte oporu ve vlastním terapeutovi, teď by byla vhodná doba si ho najít. Nestranná osoba, která je zde od toho, aby pochopila jak přemýšlíte, jak může přemýšlet druhá polovička a zároveň najít spojitosti ve vašem životě vám pomůže překonat toto období bez dlouhodobých negativních pocitů a zkrátí vám období emočního léčení.

 

Právník

Každý chceme chránit svůj majetek a udělat to tak, aby nedošlo k porušení zákonů. Nechceme také dávat munici druhé straně, v případě konfliktů. A jelikož právník je v případě rozvodu naprosto nezbytný, zařiďte si jej co nejdříve.

 

Poradenská firma pro převod vlastnictví firmy

Pokud jste v manželství vytvořili firmu, kterou jste se svým bývalým partnerem vedli společně, může nastat náročné období i pro vaše zaměstnance. V tomto případě, jelikož se vaše rozhodnutí bude týkat živobytí více osob, je dobrý nápad požádat o pomoc specializovanou společnost, která se zabývá touto problematikou. SAMAK se zabývá převodem SJM, mezigenerační obměnou, a dalšími případy předání firmy již spoustu let a jejich tým odborníků vám pomůžou najít to nejlepší řešení pro vás a vaší firmu.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4